The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz

Ana Sayfa » Haberler » The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz

The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz

Steam’e rakip olan Epic Games tarafından 2 haftada bir ücretsiz oyun dağıtımları sürmektedir. 10 Ocak – 24 Ocak aralığında What Remains of Edith Finch isimli oyunu ücretsiz dağıtan Epic Games, 24 Ocak – 7 Şubat arasında da yeni bir ücretsiz dağıtılan oyun ile karşımıza çıkmaktadır.

The-Jackbox-Party-Pack

The Jackbox Party Pack’in normal fiyatı nedir?

The Jackbox Party Pack oyunu normal şartlarda Steam üzerinde ortalama 39 TL fiyat ile satılmaktadır. Kampanyalara göre bu fiyat değişmektedir. Epic Games’in kampanyasına istinaden bu oyuna 24 Ocak – 7 Şubat arasında ücretsiz sahip olabilirsiniz.

The Jackbox Party Pack'i ücretsiz olarak nereden indirebilirim?

The Jackbox Party Pack oyununu 24 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Epic Games tarafından kurulan oyun platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirilen bu oyunlar sınırsız olarak Epic Games kütüphanenizde saklanırlar.

Epic Games uygulamasına nasıl ulaşabilirim?

Steam’e rakip olarak çıkan oyun platformu olan Epic Games uygulamasına Google’de Epic Games araması yapıldığında ulaşabilirsiniz. Resmi web adresinden platform için download linkini edinebilir ve hemen oyunları oynamaya başlayabilirsiniz.

Ekleyen :İsmail ŞentürkTüm Yazıları İçin Tıklayınız

The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz Toyota Türkiye pazarındaki dizel satışlarını bitiriyor Google + Plus platformu sona erecek Tesla Model Y tanıtıldı Huawei P30 ve P30 Pro tanıtımı ne zaman Mobil Dünya Kongresi’nde bizleri neler bekliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Büyük Blog - Tüm Hakları Saklıdır