Mobil Dünya Kongresi’nde bizleri neler bekliyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Telefonlar » Mobil Dünya Kongresi’nde bizleri neler bekliyor

Mobil Dünya Kongresi’nde bizleri neler bekliyor

Teknoloji tutkunlarının ve meraklılarının dört gözle beklediği Mobil Dünya Kongresi (Mobile World Congress)’nde bizleri yenilikçi cihazlar bekliyor. Bu cihazlar arasında merakla beklenilen çift ekranlı ve katlanabilir akıllı telefonlar gibi gözüküyor. Teknoloji devlerinin çift ekranlı ve katlanabilir akıllı telefonlar konusunda birbirleriyle yarıştıkları göz önünde bulundurulur ise firmaların çoğundan bizleri heyecanlandıracak cihazlar beklemekteyiz. Özellik ile Xiaomi’nin ve Samsung’un çift ekranlı tasarımlarının Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılabilir olması gerçekten heyecan verici olmaktadır.

mobile-dünya-kongresi

Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung’dan neler bekleniyor?

Teknoloji devi olan Samsung Mobil Dünya Kongresi’nde çift ekranlı ve katlanabilir akıllı telefon modelini bizlere tanıtabilir. Youtube gibi sosyal video paylaşım platformlarında Samsung’un katlanabilir telefonuna ait olduğu bazı görseller paylaşılmış olsada bu bilgi kesin bir bilgi değildir.

Mobil Dünya Kongresi’nde Xiaomi’den neler bekleniyor?

Samsung da olduğu gibi Xiaomi’den de katlanabilir ekranlı bir akıllı telefon beklenmektedir. Xiaomi’nin yetkilisinin sosyal video paylaşım platformu olan Youtube üzerinde yayınlanmış videosunda, 2 katmanlı bir katlanabilir telefonun var olduğu ve geliştirildiği  gözlemlenmiştir. Bu nedenlerden ötürü Xiaomi’nin Mobil Dünya Kongresi’nde katlanabilir bir telefonu tanıtacağı olasılığı gittikçe yükselmiştir.

Mobil Dünya Kongresi ne zaman?

Mobil Dünya Kongresi 25 Şubat 2019 tarihinde başlayarak, 28 Şubat 2019 tarihinde son bulacaktır. Çoğu mobil teknoloji cihaz üreticisinin bulunacağı bu kongrede çok farklı konseptte akıllı telefonların bizleri karşılayacağını düşünmekteyiz.

Mobil Dünya Kongresi nerede yapılacak?

Mobil Dünya Kongresi İspanya’nın Barcelona şehrinde gerçekleşecek. Bu programın Huawei gibi büyük sponsorlarının olacağından ötürü, bu kongrenin teknoloji severler açısından çok akıcı ve bereketli geçeceğini tahmin etmekteyiz.

Ekleyen :İsmail ŞentürkTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mobil Dünya Kongresi’nde bizleri neler bekliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Apple satışları düşüyor Ankara’da kar yağışı etkisini sürdürüyor Youtube önerilen videolarda sistem değişikliğine gidiyor E-Devlet’te yeni abonelik dönemi The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz Apple 3 kameralı iphone modeli ile mi geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Büyük Blog - Tüm Hakları Saklıdır