Huawei P30 ve P30 Pro tanıtımı ne zaman

Ana Sayfa » Teknoloji » Akıllı Telefonlar » Huawei P30 ve P30 Pro tanıtımı ne zaman

Huawei P30 ve P30 Pro tanıtımı ne zaman yapılacak

Çinli mobil teknoloji üreticisi Huawei’nin yeni piyasaya süreceği akıllı telefon modelleri olan P30 ve P30 Pro modelleri mart ayında tanıtılabilir. Bu modelin Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtım ihtimali ise çok düşük görünüyor. Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtım ihtimalinin düşük olmasının olağan sebeplerinden bir tanesi de bu modellerin tasarımının henüz daha tam olarak bitmemiş olması da seçenekler arasında yer alıyor.

huawei-p30-pro

Huawei P30 ve P30 Pro ne kadara satılacak

Huawei P30’un fiyatı konusunda henüz daha kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Yaklaşık olarak fiyatının P20 lansman fiyatından  50 dolar veya 100 dolar yüksek olabilmesi ihtimali bulunuyor. Huawei her geçen gün mobil cihaz piyasasında gücünü arttırmaktadır. Huawei’nin bu gelişmesi Apple’i düşündürüyor. Apple’in piyasadaki satış rakamlarının azalmasının bir nedeninin de Huawei olduğu düşünülmektedir.

Ekleyen :İsmail ŞentürkTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Huawei P30 ve P30 Pro tanıtımı ne zaman - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google Chrome’a eklenecek olan kullanıcıları sevindirecek o ozellikleri Toyota Türkiye pazarındaki dizel satışlarını bitiriyor Otomatik pilotlu Tesla Model S bir robota mı çarptı? Mi Türkiye ikinci mağazasını nerede açtı? Tesla Model Y tanıtıldı The Jackbox Party Pack, 2 haftalığına ücretsiz

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Büyük Blog - Tüm Hakları Saklıdır