Apple Netflix’e rakip mi oluyor?

Ana Sayfa » Haberler » Apple Netflix’e rakip mi oluyor?

Apple Netflix’e rakip mi oluyor?

Amerikan teknoloji, elektronik cihaz ve yazılım üreticisi olan Apple yeni açıklayacağı platformu ile Netflix’e rakip olma peşine düştü.

Netflix platformunun gün geçtikçe abone sayılarının artıyor olması ve anlık olarak 150 milyondan fazla aboneye hizmet ediyor olması gerçekten pastanın ne kadar büyük olduğunun bir göstergesi gibi duruyor. Bu duruma gözlerini kapamayan Apple ise çalışmalara hız verdi. Bu çalışmalar kapsamında abonelerine TV ve dijital videolu içerik sunacağı yeni platformunu 25 marttaki toplantıda açıklaması bekleniyor.

apple netflix e rakip mi oluyor

Apple dizi ve film platformunun ücreti ne kadar olacak?

Apple’ın çıkartmasını planladığı, dizi ve film sunumu yapılacak platform için ücretler net olmamakla beraber, bazı basın kuruluşlarında sızıntı haber olarak karşımıza çıktı. Bu haberlere istinaden Apple dizi ve film platformunun aylık ücreti 9.99 dolar olabilir. Bu rakamlar Türkiye şartlarında ülkeler için fazla gözükse de, bazı ülkeler için değiştirilebilen fiyat politikaları oluşturulabilir.

Apple dizi ve film platformu Türkiye’de yayınlanacak mı?

Şirketten henüz daha açıklanmış detaylı bir bilgi olmamasına rağmen, Türkiye’de Netflix kullanımına göz attığımızda Apple’ın da bu pastadan pay istemesi çok normal olacaktır. Kısaca özetleyecek olursak, Apple dizi ve film platformunun Türkiye’de de yayına girmesi beklenmektedir.

Ekleyen :İsmail ŞentürkTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Apple Netflix’e rakip mi oluyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Xiaomi Türkiye’de neyi veyahut neleri hedefliyor Apple satışları düşüyor Fransa’nın Başkenti Paris’te Patlama Meydana Geldi Hybrid otomobiller hakkında doğru bilinen yanlışlar Google Play’den güvenlik atağı: Kurala uymayan uygulamalar kaldırılacak! Playstation 5 Ne Zaman çıkacak?

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

Büyük Blog - Tüm Hakları Saklıdır